יצירת קשר
כתובתנו:
החומה 12 גדרה
טלפון:
08-859-4603
נייד:
053-778-6070
דוא"ל:
כל הזכויות שמורות © אתי פריד סטודיו צילום 2019

צילום תדמית

כדי למנף את העסק שלך להצלחות גדולות...

צילום תדמית  - כל אחד צריך צילום תדמית איכותי ומקצועי , לא תמונת פספורט לדרכון  או לתעודה כלשהי אלא תמונה מקצועית שתחמיא ותייצג אתכם ואת מי שאתם על הצד הטוב ביותר בכל מקום ולכל מטרה.

צילום איכותי, מקצועי,  מחמיא ומפרגן בסטודיו מאובזר עם כל מה שצריך. שתצאו הכי פוטוגנים ומוצלחים , פשוט תתאהבו בעצמכם מחדש.

השימוש בצילום תדמית הוא רחב היקף , מתאים לאתר שלך , לכרטיס ביקור, לקטלוג עסקי ,באנר עסקי, בדף העסקי שלכם בפייסבוק, לרשתות חברתיות כאלה ואחרות ,למאמרים וכתבות באינטרנט ובעיתונות הכתובה .

תמונה טובה, אטרקטיבית ומחמיאה שלך תיצור אינטראקצייה נהדרת ותמשוך אליכם עוד לקוחות חדשים. כי קל יותר להתחבר לעסק שלכם דרך צילום איכותי

לא אחת אני נתקלת באתרי אינטנרנט ודפי פייסבוק מושקעים ברמה גבוהה ועם תכנים מפתים לעיסקאות שוות. , אבל תמונת הפרופיל באיכות ירודה , מטושטשת וכהה עד כדי כך שקשה לזהות מי המצולם ומי בעל העסק . ובשנייה אחת הפסדתם עוד לקוח ,

בסטודיו שלי, באווירה שקטה ונינוחה אצלם אתכם בכמה סגנונות צילום עד שנגיע לשביעות רצונכם המלאה, שאכן אהבתם והתחברתם לדמות המצולמת שלכם , תמונה שתשדר מקצועיות אמינות יושר ואיכות .